DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: nie podano
  • Firma: INVENT
  • Kontakt: INVENT Sp. z o.o.
  • Telefon: 600020329
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Spółka Invent działa na międzynarodowym rynku od ponad 10 lat, oferując pracę przy inwentaryzacji na terenie całej Europy i Polski

Znasz kogoś kto chciałby uczestniczyć w naszych inwentaryzacjach, masz łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości, a może szukasz pracy dodatkowej?

Znajdź kandydata na nasz wyjazd na inwentaryzację zagraniczną do 31.12.2019 r. i zgarnij 500 zł brutto!

Wystarczy, że osoba polecona przepracuje 6 inwentaryzacji zagranicznych.

Znajdź kandydata do pracy w Polsce i zarabiaj do 50 zł brutto za poleconą osobę.

Zostań naszym Rekruterem ! Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

Opis stanowiska

  • ·        poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy za granicą i w Polsce
  • ·        aktywne pozyskiwanie kandydatów poszukujących zatrudnienia na rynku pracy
  • ·        prowadzenie wstępnego etapu procesu rekrutacji
  • ·        pomoc przy rejestracji na portalu internetowym

Wymagania:

  • ·        pełnoletność
  • ·        nie wymagamy doświadczenia
  • ·        komunikatywność i kultura osobista
  • ·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Gwarantujemy:

  • ·        umowę zlecenie,
  • ·        terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
  • ·        możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia,
  • ·        elastyczne godziny pracy,
  • ·        telefoniczne wsparcie opiekuna projektu.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.invent.ag

Napisz do nas na LiveChat lub zamów połączenie na CallPage (szczegóły na stronie).