DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 800-16 800 PLN/rok
  • Firma: Grupa AF Sp. z o.o.
  • Kontakt: Krzysztof Orzechowski
  • Telefon: 725163742
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

Grupa AF sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie dostępnych stron internetowych (WCAG 2.1), platform e-learningowych oraz stron dla deweloperów nieruchomości. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promuje ich wizerunek, jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku.  Firma działa już 11 lat zdalnie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Backend Developer – praca zdalna

Technologie, których używamy:

·        Wymagane:  Python, Django, Django REST Framework, SQL, Git, Linux, Unit Tests,

·        Mile widziane: GraphQL, Docker, CI/CD, PHP, PostgreSQL.

Zakres obowiązków:

  • praca nad ciekawymi i wymagającymi projektami,
  • realizacja założeń programistycznych projektu,
  • programowanie w zakresie backend developmentu, testowanie kodu i raportowanie postępów w JIRA,
  • prowadzenie prac w sposób bezpieczny dla wersji produkcyjnych kodu,
  • praca w zespole projektowym, w tym stosowanie się do zaleceń Scrum Mastera/Project Managera,
  • przenoszenie projektów na wskazany serwer,
  • tworzenie dokumentacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetrzymywanym danym i hasłom,
  • deployment projektów,
  • konfiguracja DNS dla  domen firmowych,
  • dbałość o poprawność działania infrastruktury serwerowej.

Nasze Wymagania:

·        doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,

·        znajomość technologii, których używamy,

·        pasja do programowania, ciągłe poszerzanie wiedzy i chęć podejmowania wyzwań,

·        umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·        chęć poszukiwania optymalnych rozwiązań i dyskusji z resztą zespołu,

·        proaktywne i samodzielne działanie,

·        znajomość języka angielskiego pozwalającego na zapoznanie się z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na cały etat w ramach umowy o pracę (praca 100% zdalna),

·        e-booki i szkolenia,

·        prywatną opieką medyczną oraz kartę Multisport,

·        duży wpływ na rozwój projektów,

·        przyjazna atmosfera, duże wsparcie zespołu,

·        współpracę z młodym zespołem ekspertów w swoich dziedzinach,

·        gry integracyjne w każdy piątek,

·        ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony,

·        możemy dostarczyć sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

 Z uwagi na misję Grupy AF w pierwszej kolejności rozpatrzymy aplikacje kandydatów z niepełnosprawnościami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa AF sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”