DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Finance Care Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ilona
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca klienta

Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe. Finance Care posiada doskonałą znajomość kultur organizacyjnych sektora finansowego, konsekwentnie wdraża politykę jakości usług, wykorzystuje nowe technologie jako wsparcie systemów zarządczych i komunikacji z Klientem.

W związku z projektem rekrutacyjnym poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę w branży finansowej.

Opis stanowiska:

·         Obsługa wniosków kredytowych złożonych kanałami zdalnymi,

·         Weryfikowanie zdolności kredytowej Klientów oraz uruchomieniu dyspozycji wypłat,

·         Telefoniczny kontakt z Klientami Banku w celu sprzedaży produktów bankowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

·         Komunikatywności i dobrej dykcji,

·         Chęci do pracy i orientacji na Klienta,

·         Wykształcenia min. Średniego.

 Nie wymagamy doświadczenia, przyjdź z dobrym nastawieniem, a reszty Cię nauczymy!

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         Elastyczny wymiar czasu pracy - w zależności od Twojej dyspozycyjności zatrudnimy Cię na 1/2, 3/4, 7/8 lub pełny etat,

·         Bogaty pakiet socjalny (Sponsorowana opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, całkowicie bezpłatne ubezpieczenie na życie, dodatek do wypoczynku),

·         Szkolenie wdrażające na start i przyjazną atmosferę.

Ponadto:

  • dofinansujemy Ci wakacje,
  • pomożemy zdobyć doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i obsługą Klienta,
  • nauczymy cię wszystkiego co niezbędne w pracy w finansach,
  • gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej i bezpiecznej instytucji finansowej.

A to wszystko w świetnej atmosferze, którą tworzy nasz zespół :)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD financecare.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego