DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 19-24 PLN/h
  • Firma: Craft21 sp. z o.o.
  • Kontakt: Viktoria
  • Telefon: 601212113
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Wzywamy wszystkich elektryków!

Szukamy zdolnych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu. Jeśli szukasz pracy albo chcesz ją zmienić, to spróbuj z nami :)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Montaż komponentów i podzespołów zgodnie ze schematami i rysunkami
NASZE WYMAGANIA
  • Posiadanie uprawnień SEP/ UDT (jeśli nie masz organizujemy kursy)
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Język polski (komunikatywny – mile widziany)
OFERUJEMY
  • Dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy
  • Pozytywną kulturę pracy
  • Prace w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • Ubranie robocze, narzędzia
  • Mieszkanie i dojazd do pracy za rachunek firmy

Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie — aplikuj !

Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

❗️UWAGA❗️

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922”