DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 400-2 500 EUR/m-c
  • Firma: Delta HR Sp. z o.o.
  • Kontakt: Marcin Walarus
  • Telefon: 500555282
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Kierowca kat C oraz C+E w Niemczech – blisko granicy – codzienne zakwaterowanie!

Lokalizacja firmy: Berlin

Obowiązki:

prowadzenie zestawu: solówka lub naczepa chłodnia

trasy lokalne w okolicach Berlina

przewóz artykułów spożywczych po marketach

Oferujemy pracę w sprawdzonej niemieckiej firmie:

pracę na długi okres czasu, na stałe

pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju

wynagrodzenie 2400 € brutto + diety

Wolne weekendy

Każdemu kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń

prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej

opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych

prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld

pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:

prawa jazdy kategorii C lub CE z kodem 95, karta kierowcy

nie jest wymagane doświadczenia jako kierowca, jest możliwe szkolenie

Niemiecki podstawowy do komunikacji tekstowej z dyspozycją

Zainteresowanych kierowców prosimy o kontakt pod 500 555 282

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.deltahr.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Delta HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Delta HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 74/320 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.