DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EU Workers
  • Kontakt: EU WORKERS
  • Telefon: 503931111
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca krajowy C+E

Międzynarodowa Agencja Doradztwa Personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KRAJOWY C+E  PLANDEKA - 3:1 - 2400 EUR + DIETY + PREMIA

Miejsce pracy: okolice Zwickau

Opis stanowiska:

- transport towaru plandeką po Niemczech

- trasy krajowe

- praca w systemie 3-1

- dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:

- stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy (2400Euro i diet 14/28 Euro - dzień)

- premia paliwowa dla 15 kierowców w miesiącu z najlepszym wynikiem tankowania w wysokości 50-100 Euro

- 5 Euro Netto/dzień dodatek nocowania (wypłacany od poniedziałku do piątku)

- Bon 40 Euro za dobrze wykonaną pracę (od 4 miesiąca pracy)

- niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne

- pracę w stabilnie finansowo firmie

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania:

- aktualne prawo jazdy C+E z kodem 95 oraz kartę kierowcy

- uprawnienia na wózek widłowy

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą platformy lub kontakt telefoniczny

Nr tel.: +48 503 931 111

Dołącz do nas już dziś!

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.