DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personnel Service Sp. z o.o.
  • Kontakt: Gabriela Mikiewicz
  • Telefon: 574780110
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Wrocław  + powiat wrocławski

Zakres obowiązków:

      Kontrola wizualna oraz pomiarowa wyrobów gotowych,

Od Kandydatów oczekujemy:

wykształcenia średniego – preferowane o profilu mechatronicznym, elektrycznym, mechanicznym,

doświadczenia zawodowe  – min. 1 rok na adekwatnym stanowisku w obszarze produkcji – warunek konieczny,

umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi tj. suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, szczelinomierz, CMM, mikroskop, konturograf, chropowatościomierz, multimetr, tester przebicia, oscyloskop,

mile widziana znajomość norm ISO, metrologii oraz podstawowych zagadnień statystycznych,

znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel),

bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz nastawienia na realizację wyznaczonych celów,

Oferujemy:

zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

praca od poniedziałku do piątku w systemie 2. zmianowym (8 godzin),

pakiet benefitów m. in.: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

dofinansowanie do posiłków,

szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe,