DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fortaco Sp. z o.o.
  • Kontakt: Weronika Nowak
  • Telefon: +48607609554
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Fortaco Group jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług jako zaufany partner Tier 0.5, a także wspieramy w odnalezieniu nowych, bardziej wydajnych rozwiązań – od projektu, poprzez spawanie i obróbkę mechaniczną, aż do końcowego montażu pojazdu. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

·         Malowanie dużych powierzchni stalowych

·         Realizowanie celów zespołu

·         Zaangażowanie w poszerzanie kompetencji w ramach stanowiska

Oczekujemy:

·         Doświadczenia w malowaniu podstawowymi technikami natryskowymi

·         Znajomości procesów lakierniczych

·         Wiedzy z zakresu niezgodności lakierniczych i umiejętność dokonywania samokontroli

·         Znajomości narzędzi pomiarowych oraz umiejętność ich wykorzystania w procesie malowania

·         Umiejętności pracy w zespole

·         Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

·         Chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

·         Bezpłatny transport dla pracowników

·         Bezpłatny dostęp do napojów z automatów na halach produkcyjnych

·         Pakiety ubezpieczeniowe w PZU I Allianz

·         Bezpłatna opieka medyczna

·         Dofinansowanie programu Multisport

·         Dofinansowanie wczasów pod gruszą

·         Bony świąteczne

·         Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

·         Prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci pracowników

·         Wyprawka dla żaka

·         Coroczne szczepienia przeciwko grypie

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników (m.in. obsługa suwnic kat. II S)

·         Udział w piknikach i wyprawach np. rowery, narty, połów ryb