DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 25 PLN/h
  • Firma: HR WORK FORCE
  • Kontakt: Agnieszka
  • Telefon: 785850692
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

HR WORK FORCE ( APT 6474 ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą na rynku pracy tymczasowej. Świadczymy profesjonalne usługi B2B w zakresie szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Dla naszego klienta, sieci hurtowni spożywczo-przemysłowej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisku: Kasjer/ Kasjerka a także pracownik Hali Sprzedażowej oraz pracownik Sektora Logistyki

Lokalizacja: Warszawa

Warunki współpracy: Umowa zlecenie (Kasy/ Hala/ Sektor Logistyki)

Wynagrodzenie: 25 zł/h brutto

Zadania na stanowisku obsługi kasy fiskalnej:

-przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

-obsługa kasy oraz terminala płatniczego

-skanowanie towaru zakupionego przez Klienta

-wydawanie potwierdzenia zakupu

Pracownik Sektora Logistyki będzie odpowiedzialny za przyjęcie towaru dostarczanego do hurtowni, jak również będzie odpowiedzialny za odpowiednie jego rozlokowanie na magazynie. Ponadto do obowiązków pracownika Sektora Logistyki będzie należeć przygotowywanie do wysyłki zamówień internetowych oraz zamówień telefonicznych.

Praca w Dziale Sprzedaży początkowo polegać będzie na wykładaniu towaru, metkowaniu, przenoszeniu asortymentu (w tym cięższe produkty) oraz ewidencjonowaniu. Następnie po wdrożeniu do pracy na tym stanowisku do obowiązków pracownika dojdzie także obsługa klienta. Od potencjalnego pracownika wymagane również będą drobne prace porządkowe a także dbanie o ekspozycję towaru.

Czego oczekujemy:

-badań sanitarno-epidemiologicznych (element obowiązkowy)

-dyspozycyjności

-zaangażowania

-chęci do pracy

- dobra organizacja pracy własnej.

Grafik ustala się na miejscu z kierownikiem działu - wymagamy dyspozycyjności w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Aplikuj już dzisiaj, liczba miejsc pracy ograniczona! Wyślij CV poprzez portal, a my się skontaktujemy!