DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-13 EUR/h
  • Firma: East Power
  • Kontakt: Ola
  • Telefon: 533505827
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego DREZNO (wózki wysokiego składu boczny załadunek)

Miejsce pracy: Drezno

Stawka: 17,41 /h 40 godzin w tygodniu z możliwymi nadgodzinami, dla osoby z autem wyższe wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

- Operowanie wózkiem widłowym bocznego załadunku

- Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych

- Składowanie towarów zależnie od aktualnego asortymentu

- Przestrzeganie wszystkich przepisów dotyczących higieny

Wymagania:

- Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

- Minimum 6 msc. Doświadczenia w pracy o tym samym lub podobnym charakterze

Zainteresowane pracą osoby prosimy o wysłanie swojego CV.

Kontakt telefoniczny możliwy w godz. 8:00-16:00.

Zapewniamy:

Zwrot 50% kosztów dojazdu z PL do DE

- Legalną pracę na terenie Niemiec

- Pracę na podstawie umowy o pracę

- 50% zwrotu kosztów pierwszego dojazdu z Polski do Niemiec

- Możliwość ubezpieczenia również członków rodziny

- Zwroty podatków z Niemiec

- Możliwość wypłaty ZALICZEK - już po pierwszym przepracowanym tygodniu

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

- Więcej na rękę dzięki pracy przez naszą agencję

- ZAKWATEROWANIE: zorganizowane przez naszą agencję - w pełni umeblowane, ze sprzętami AGD, z dostępem do kuchni oraz Internetu. Mieszkania 3 pokojowe, pokoje max. 2 osobowe lub czasami pensjonaty. Koszt zakwaterowania 200 EUR/mc (lub proporcjonalnie do przemieszkanych dni)

- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech

- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji

Zapewnij sobie stabilną pracę! Skontaktuj się