DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-13 EUR/h
  • Firma: CPC Consulting Group
  • Kontakt: CPC
  • Telefon: 666 012 018
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Renomowana firma  Schacht GmbH & Co. KG

 (Chantrainstr. 4, D-52152 Simmerath, Niemcy) poszykuje:

pielęgniarza terenów zielonych.

Oferujemy:

- stawka 13,50 eu/brutto/h (ok 60 zł/h przy kursie eu 4,5o)

- zakwaterowanie

- dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy

- ubranie robocze

 Zakres obowiązków :

- pielęgnacja terenów zielonych

-  stawianie ogrodzeń

- wyrównywanie kostki brukowej

- prace z zakresu brukarstwa i pielęgnacji terenu

Wymagania:

-chęć do pracy

-mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego