DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-4 750 PLN/m-c
  • Firma: EastPower
  • Kontakt: Krzysztof Kujon
  • Telefon: 533422203
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Firma EastPower Sp. z o. o. to Agencja Pracy która zajmuje się rekrutacją pracowników z Polski do pracy w Niemczech oraz rekrutacją pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji do pracy w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Rekrutera

Miejsce pracy: Wrocław - Legnicka

Oferujemy:
Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną LUX-MED
Niezbędny sprzęt do pracy
Pracę w nowoczesnym biurze
Stołówkę z coffe point
Dużą swobodę działania

Zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy.
Tworzenie planu strategii rekrutacji przez bieżące analizowanie aktualnych potrzeb firmy.
Przygotowanie raportów i zestawień.

Wymagania:
Znajomość języka Polskiego.
Znajomość języka Ukraińskiego lub Rosyjskiego.
Znajomość pakietu office.
Umiejętność samodzielnego planowania działań i ich wdrażanie.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o dopisanie klauzuli do CV w związku z ochroną danych osobowych RODO:

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Wynagrodzenie: 3 000,00zł - 4 750,00zł miesięcznie (brutto)