DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Leadivio
  • Kontakt: Leadivio
  • Telefon: +48 662 714 217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Aktuanie szukamy

Referent ds. Zakupów Części Zamiennych z j. niemieckim (Automotive)

dla jednego z naszych klientów we Wrocławiu i Łodzi

Praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja części samochodowych i składanie zamówień;

  • kontakt z dostawcami i klientami wewnętrznymi w Europie celem potwierdzenia statusu zamówienia, dostępności części itp;

  • prowadzenie procesów związanych z obsługą floty samochodowej

  • raportowanie i przygotowywanie zestawień

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • dokładność i zmysł analityczny;

  • dobra znajomość aplikacji MS Office (Excel, Outlook);

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy;

  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną mile widziane;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z klientem

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Plan emerytalny;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach i komitetach;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim