DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 20 PLN/h
  • Firma: GP People Sp. z.o.o.
  • Kontakt: Aleksandra Pedzińska
  • Telefon: 601235253
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzedawca

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników

.Aktualnie naszym klientem jest firma, dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby do wykonania czynności:

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz sprzedaż produktów mięsnych

Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne i masz chęci do pracy ?

Oferujemy:

• wykonywanie czynności od poniedziałku do soboty (grafik do uzgodnienia)

• umowę zlecenie

• stawkę 20 zł brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

• obsługę kasy fiskalnej

• polecanie i sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich

• prace porządkowe,

• dbanie o czystość na sali

Wymagania:

• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

• możliwość podjęcia zlecenia od zaraz

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Złożenie aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy jest potwierdzeniem zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej (https://www.gppeople.pl/wp-content/uploads/2020/01/GP_REM_Klauzula_informacyjna_2020.pdf) w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.