DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Proline
  • Kontakt: Proline
  • Telefon: 664999908
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Przedstawiciel Handlowy
Firma ProLine od 29 lat kieruje swoją ofertę do entuzjastów sprzętu komputerowego, graczy i fanów wysokiej klasy akcesoriów mobilnych, którzy ponad wszystko cenią sobie najlepsze osiągi oraz doskonałą jakość podzespołów i akcesoriów. ProLine to zespół utalentowanych i kompetentnych pracowników, dzięki którym jest w stanie niezawodnie dostarczać najwyższej jakości sprzęt komputerowy, który ma zastosowanie we wszystkich segmentach rynku oraz wśród wielu użytkowników indywidualnych.

Wiesz czym różni się 12900K od RTX 3060 oraz USB-A od USB-C Możesz pracować od poniedziałku do piątku pomiędzy 10:00 a 18:00? Jesteś osobą posiadającą pozytywne nastawienie do innych? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w firmie będącej liderem polskiego rynku handlu elektronicznego? To ogłoszenie jest dla Ciebie!

Najważniejsze informacje na temat oferty:

  • Stanowisko: Sprzedawca,
  • Miejsce pracy: Wrocław, ul. Biskupia 10A,
  • Region: dolnośląskie,
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę,
  • Wymiar pracy: pełen etat,
  • Godziny pracy: pt-pn: 10:00 - 18:00,
  • Numer referencyjny: 2234653.

Jaki jest zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień detalicznych,
  • doradzanie klientom,
  • telefoniczna obsługa klienta,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury/ paragony/ korekty/ zwroty),
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Jakie mamy wymagania:

  • dobra znajomość sprzętu komputerowego,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • pozytywne nastawienie do klientów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Co oferujemy:

  • pracę w działającej od ponad 29 lat stabilnej firmie,
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • możliwość realizowania się w pracy którą lubisz,
  • przeszkolenie z zakresu skutecznej sprzedaży,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy.