• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 850-4 000 PLN/h
  • Firma: Wersal Sp.z o.o.
  • Kontakt: Andrzej Musinski
  • Telefon: +48 882 124 574
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Zakopane
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Firma  Wersal Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kucharz/kucharka

Miejsce pracy: Hotel WERSAL- Zakopane

WYMAGANIA:

  • wymagana praktyka w przygotowywaniu posiłków,  dwuletnia praktyka w gastronomii i kuchni
  • przygotowania zawodowe ; kucharz,
  •  dwuletnia praktyka pracy w zespole w kuchni.
  • wymagana dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy na stanowisku kucharza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywania posiłków wg menu i przyjętych receptur
  • współpraca z szefem kuchni i innymi kucharzami
  • przestrzeganie zasad HAACP i SANEPiD

OFERUJEMY:

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • wdrożenie i szkolenie stanowiskowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Hotel Wersal obsługuje szeroki segment Gości indywidualnych i grupowych. W okresie całego roku  cieszy się ogromną popularnością, oferując sprawdzony i ceniony poziom usług. W sezonie zimowym  wprowadzamy nową kartę menu, z wyjątkowym asortymentem dobranych   win.  Zarówno restauracja jak i nasz bar stanowią wyjątkowe uzupełnienie  oferty noclegowej. Poszukujemy  fachowców, osób, z którymi będziemy realizować nasze plany rozwoju gastronomii. Zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”