PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOSCIA J. NIEMIECKIEGO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LUKLOG Lauba Lukasz
  • Kontakt: Łukasz Lauba
  • Telefon: 696410986
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Zbąszyń
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

mała firma, agencja pracy, działająca na rynku od 2007r poszukuje

pracownika biurowego

Zadania:

- rekrutacja pracowników dla niemieckich pracodawców do pracy w Niemczech

- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z zainteresowanymi przez telefon

- dodawanie ogłoszeń pracy na portalach branżowych i innych

- kontakt z klientami niemieckimi

- prowadzenie korespondencji mailowej

- tworzenie profili zawodowych w j. niemieckim

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. A2

- znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Word, Excel)

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- zatrudnienie na cały etat

- spokojna atmosferę w pracy

- możliwość pracy zdalnej

- prowizja od rekrutowanych osób

- elasatyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV + przez formularz "jober" lub o kontakt telefoniczny, tel.: 696 410 986