MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Informatyk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• administracja zasobami infrastruktury informatycznej w jednostce oraz podległych oddziałach terenowych (komputery, peryferia, oprogramowanie, sieci komputerowe LAN/WAN i teleinformatyczne / łącza telekomunikacyjne, urządzenia aktywne, itp./),
• wsparcie dla użytkowników komputerów osobistych, w tym: administrowanie komputerami użytkowników, instalowanie oprogramowania użytkowego, podłączanie urządzeń i ich konfigurowanie,
• wsparcie w zakresie użytkowanych programów, w szczególności pakietu MS Office, w tym: tworzenie szablonów xls, tworzenie szablonów doc, tworzenie wyspecjalizowanych formularzy, arkuszy kalkulacyjnych,
• wyposażenie pracowników w sprawny i dostosowany do potrzeb sprzęt komputerowy i oprogramowanie zgodnie z obowiązującymi w jednostce standardami, instalacja dodatkowych podzespołów i jego peryferii,
• uczestnictwo w planowaniu zamówień sprzętu i oprogramowania informatycznego, opis zamówienia, ocena ofert,
• administrowanie systemem poczty elektronicznej (dodawanie użytkowników, kontrola nad zasobami dyskowymi, tworzenie przekierowań, itd.)
• naprawa oraz konserwacja sprzętu komputerowego i sieci LAN na podstawie zgłoszeń użytkowników, samodzielnie lub za pośrednictwem serwisu, nadzór, koordynacja, ewidencja i rozliczanie prac zewnętrznych firm serwisowych,
• instalacja, aktualizacja oprogramowania systemowego, biurowego oraz pozostałego oprogramowania użytkowanego przez personel,
• administracja stroną internetową oraz redagowanie Biuletynu Informacji Publicznej, uaktualnianie treści witryn internetowych na zlecenia Komórek Organizacyjnych (KO),
• współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie zapewnienia nadzoru nad dedykowanym System Informatycznym dotyczącym rejestracji dawców oraz modułów do obsługi KO, wsparcie dla użytkowników,
• sporządzania raportów na potrzeby KO oraz instytucji zewnętrznych,
• wykonywanie zadań w ramach zespołów projektowych dotyczących integracji systemów informatycznych CKiK,
• zapewnienie bezpieczeństwa systemów, danych zgodnie z procedurami jednostki.

WYMAGANIA
• wykształcenie wyższe informatyczne (preferowane kierunki: informatyka, teleinformatyka, lub pokrewne),
• umiejętności pracy z systemem MS Windows, MS Office,
• praktyczna znajomość narzędzi służących do zarządzania relacyjnymi bazami danych,
• podstawowa wiedza z zakresu sieci (DNS, DHCP, itp.),
• znajomość administrowania i konfigurowania systemów operacyjnych i sieci komputerowych,
• znajomość budowy komputerów, peryferyjnych urządzeń i sprzętu biurowego,
• podstawowa znajomość związana z siecią teleinformatyczną,
• znajomość funkcjonowania i zabezpieczania sieci komputerowych oraz działania maszyn i urządzeń biurowych,
• umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów sprzętowych i programowych,
• znajomość podstaw programowania,
• podstawowa znajomość SQL, tworzenie zapytań SQL.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Oferujemy:
• umowę o pracę, pełny etat, szkolenia, pracę w stabilnej jednostce sektora finansów publicznych.

Wymagane dokumenty:
• curriculum vitae, list motywacyjny,
• podpisane wraz z datą oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926, z późn. zm.)”.

Kontakt / Pytania:
• Dział Kadr: Marta Sokół tel. 68 329 83 66,
• Dział Administracyjno - Gospodarczy: kierownik Robert Kuźnik tel. 68 329 83 67, tel. kom. 730 233 022,
• Sekretariat – tel. 68 329 83 63.

Dokumenty należy składać do dnia 5 marca 2021 roku pocztą na adres Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, 65-046 Zielona Góra, ul. Zyty 21 lub elektronicznie na adres e-mail: [email protected], z dopiskiem na kopercie lub w tytule e-maila: „rekrutacja  - informatyk”.
Na rozmowy kwalifikacyjne zostaną zaproszone wybrane osoby po telefonicznym lub e-mailowym uzgodnieniu terminu spotkania.