OBSŁUGA SEKRETARIATU SZKOŁA JĘZYKOWA ZIELONKI

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Shamrock School of Languages Zielonki
  • Kontakt: Magdalena Malota
  • Telefon: 503395060
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Zielonki
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do prowadzenia sekretariatu w Szkole Językowej Shamrock School Zielonki

Praca ma charakter stacjonarny - lokalizacja w centrum  Zielonek  15-20 min autobusem od ul Opolskiej.  Bardzo doby dojazd.

Zakres obowiązków:

-kontakt telefoniczny i mailowy z klientami;

-kontakt z lektorami (w języku polskim i angielskim)

-ustalanie i przygotowywanie grafików zajęć;

-nadzór nad realizacją zajęć;

-rozliczanie pakietów lekcyjnych;

-prowadzenie zapisów;

-przygotowywanie dokumentacji: umów, dzienników, itp.

- prowadzenie bazy danych i rozliczeń  z Klientami

- sprzedaż usług do pozyskanego Klienta-  nie telemarketing

Oferujemy

-prace w młodym i dynamicznym zespole

-elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

-szkolenia z obsługi klienta, procesów

- atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy

- dodatkowe dni urlopu (4 w ciągu roku)

- pełne wsparcie i współpracę ze strony kadry managerskiej

Wymagania:

-komunikatywność

- pewność siebie

-otwartość

-cierpliwość

-umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne

-umiejętność radzenia sobie w stresowej sytuacji

-zdolność logicznego i kreatywnego myślenia

-znajomość pakietu MS Office, obsługa internetu, social media

-znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację minimum B1 będzie dodatkowym atutem

- dobra organizacja pracy

- doświadczenie w sprzedaży, marketingu będzie dodatkowym atutem

- dyspozycyjność w godzinach 10:00 a 18:00/19:00  pon do pt  sporadycznie sobota (kilka razy w roku)

Mile widziani lektorzy języka angielskiego którzy chcieliby rozwijać się w kierunku zarządzania i sprzedaży.

Jeśli myślisz, że to oferta dla Ciebie, prześlij CV

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 kwietnia 2021r. Praca od maja lub od czerwca