NSI National System Innovation
dodano około 2 lata temu

OPERATOR KOPARKI ( niem. umowa): od 18,00 € brutto/godz. + dieta 12-24€ netto/dzień pracy + wszystkie płatne nadgodziny+darmowe mieszkanie

Dresden Niemcy
Wyświetleń: 3522Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 4 lata

 Oferta pracy w Niemczech

         Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

                     FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

                                             WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
                                              Z WŁAŚCICIELEM FIRMY BUDOWLANEJ W NIEMCZECH

                           Budowlana firma niemiecka , pilnie zatrudni :

                             OPERATOR KOPARKI

         Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A1

MIEJSCE PRACY : okolice Drezna

UMOWA O PRACĘ

  • Praca całoroczna.

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem firmy budowlanej w Niemczech

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-  Obsługa koparki kołowej i/lub gąsienicowej i/lub koparko-ładowarki

-  prace  brukarskie  ( układanie kostki brukowej )

WYMAGANIA

- Umiejętność pracy w zespole

- Doświadczenie zawodowe( Obsługa koparki kołowej i/lub gąsienicowej i/lub koparko-ładowarki )

- prawo jazdy C

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A1

Mile widziane

  • referencje

  • ukończone kursy zawodowe

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- wynagrodzenie/stawka           : od 18,00 brutto / godzinę

- dieta                                            : 12,00 - 24,00 / dzień pracy
- stała praca na pełny etat         :  40 godzin tygodniowo+ nadgodziny
- nadgodziny : wszystkie płatne

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Zapewnione przez pracodawcę niemieckiego

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od marzec  2022

CV ze zdjęciem mile widziane:

                                   E-mail : [email protected]

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

NSI-National System Innovation

ORION Business Tower

Łódź

www.nsi.org.pl

+48 605 514 535

+48 603 754 704

JACEK

 ( Kontakt :od pon-piątku od 8:00-21:00 ,sobota 12:00-20,niedz.14:00-20:00)

w święta biuro jest nieczynne

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

1.0 / 5
na podstawie 1 opinii

605514535
Osoba Kontaktowa