artur koniecz
dodano ponad rok temu

Zrywanie jabłek i gruszek w sadzie

Kapelle Holandia
Wyświetleń: 1824Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Biuro pośrednictwa pracy Werkteam dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Zrywanie jabłek i gruszek w sadzie

Oferta nr 39/6

Miejsce pracy: Holandia Kapelle
Stawka: 11,14 € brutto/godz

Start pracy  22 sierpień 2022

Opis stanowiska:

·        Zrywanie w sadzie jabłek i gruszek

·        Sortowanie jabłek i gruszek

·        Kontrola jakości

·        Ogólne prace związane ze zrywaniem  owoców

·        Sprzątanie swojego stanowiska pracy

·        Praca od 7.00 -17.00 godz. 40 godz w tygodniu plus nadgodziny

·        Możliwość pracy dla par

·        Praca trwa około 6 tyg

Wymagania:

  •   Gotowość do pracy
  •   Zaangażowanie i dokładność
  •   Język obcy nie wymagany ale mile widziany
  •   Dyspozycyjność

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
  • Wypłata wpływająca  na konto co tydz.
  • Zakwaterowanie gratis w przyczepach kempingowych 2-3 os
  • Możliwość wnioskowania o zaliczkę po przepracowaniu min. 3-4 dni.
  • Ubezpieczenie płatne31€ brutto/tydzień
  • Zabrać pościel i buty robocze ze sobą

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660 501 166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres [email protected]

ZGODY WYMAGANE: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Regulamin portalu Jober.pl

werk team

? / 5
na podstawie 0 opinii

Kalisz, Polska
0048660501166
Osoba Kontaktowa
strona www:
werkteam.pl