Aneta Knysak
dodano ponad rok temu

Opiekun lokacji

Gorinchem Holandia
2000  EUR / m-c
Wyświetleń: 1494Aplikacji: 8
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska:

- nadzorowanie lokacji pracowniczej i zgłaszanie wszelkich usterek,

-rozwożenie pracowników po rejestracji na lokalizację,

-obecność podczas wizyty w Gemente w celu wyrobienia numeru SOFII,

-opieka w trakcie ewentualnej wizyty u lekarza,

-transport pracowników do i z zakładu.

WYMAGANIA

• język angielski na poziomie komunikatywnym

• chęć związania się na dłuższy okres czasu,

• prawo jazdy- w celu samodzielnego przemieszczania się między lokacjami,

• motywacja i komunikatywność.

- doświadczenie na podobnym stanowisku

NASZA OFERTA

- legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach- stała praca jako pracownik biura w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

- zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,

- ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

- atrakcyjne wynagrodzenie.

- pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

Jeśli zainteresowała CIę ta oferta wyślij swoje cv lub zadzwon 48 573104386

KRAZ 273

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Flexcraft

Gorinchem,
+48 573104386
Osoba Kontaktowa