Piotr Kuźniak
dodano ponad rok temu

Technolog (branża spożywcza)

Tomaszów Mazowiecki Polska
8000  PLN / m-c
Wyświetleń: 475Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, firmy Roldrob - europejskiego lidera w branży drobiarskiej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Firma: Roldrob (branża spożywcza)

Wynagrodzenie: 8 000 zł brutto/m-c

Zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej (receptury, specyfikacje, karty produktu)
  • Projektowanie nowych produktów oraz modernizacja obecnych
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów oraz technologii
  • Pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji oraz surowców
  • Przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu technologii żywienia
  • Doświadczenie na stanowisku w zakładzie produkcyjnym przetwarzającym świeże mięso drobiowe, wołowe lub branży pokrewnej – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizacji zadań
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność

Oferta:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: „wczasy pod gruszą” i dopłata urlopowa
  • Nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Karta Multisport

Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa