Aneta Knysak
dodano ponad rok temu

Praca na kantynie-11.96 euro brutto-od zaraz

Helmond Holandia
11.96  EUR / h
Wyświetleń: 1383Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Do zakładu który zajmuje się przetwórstwem mięsnym poszukujemy osób do pracy na kantynie.

Zakres obowiązków:

- wydawanie posiłków dla pracowników,

- sprzątanie kantyny,

- wycieranie stołów,

- sprzątanie szatni.

Wymagania:

- chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

- mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

- angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

- możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy, a co za tym idzie dodatki,

- pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

- opiekę polskiego koordynatora,

- ubezpieczenie,

- wypłaty tygodniowe,

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- dodatki zmianowe, wakacyjne!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwon 48 573104386

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm.

KRAZ 273

Regulamin portalu Jober.pl

Flexcraft

Gorinchem,
+48 573104386
Osoba Kontaktowa