Piotr Kuźniak
dodano około rok temu

Przedstawiciel Handlowy

Wyświetleń: 409Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla naszego klienta - firmy Big Dutchman - światowego lidera wśród producentów systemów karmienia oraz wyposażenia budynków inwentarskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Teren wykonywania pracy: północno - zachodnia Polska

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie relacji z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • konsultacje ofert z działem technicznym w firmie macierzystej w Niemczech
  • doradztwo i obsługa posprzedażowa nad klientami
  • analiza rynku
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży

 Oczekujemy:

  • znajomości branży oraz wiedzy technicznej na temat sprzętu
  • wykształcenia wyższego lub średniego technicznego w zakresie biologii
  • doświadczenia w branży rolniczej/ drobiarskiej, technicznej, zootechnicznej, hodowli drobiu/niosek
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • nastawienia na obsługę i osiąganie wyników sprzedażowych
  • umiejętności sprzedażowych (tworzenie ofert, negocjacje sprzedażowe)
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie
  • prawa jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • narzędzia potrzebne do pracy: auto Skoda Oktawia, telefon, laptop
  • samochód służbowy do prywatnego użytku

Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa