artur koniecz
dodano około rok temu

Pracownik produkcji- konstruktor paneli i szaf elektrycznych Benchmark

Almelo Holandia
Wyświetleń: 1686Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Biuro pośrednictwa pracy Werk Team  dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji- konstruktor paneli i szaf elektrycznych Benchmark

Oferta nr 56/21

Miejsce pracy:  Almelo
Stawka: 16,75 €/h brutto z ATV

Start pracy od  marzec 2023

Opis stanowiska:

·        Budowanie szaf panelowych z własnej stacji roboczej-mechanicznie i elektrycznie

·        Okablowywanie skrzynek panelowych na podstawie rysunku technicznego

·        Po zdjęciu paneli ze stołu są one całkowicie okablowane i gotowe do testów

·        Stały kontakt z Opiekunem w sprawie postępu prac

Wymagania:

§  Dyspozycyjność i gotowość do pracy

§  Co najmniej 3 lata doświadczenia jako monter szaf elektrycznych lub paneli lub podobne stanowisko

§  Wyksztalcenie techniczne dodatkowa zaleta

§  Język obcy wymagany -angielski, niemiecki lub holenderski

§  Praca również dla par

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
  • Praca 40 godz/tydz
  • Wypłata wpływająca  na konto po 1 tyg. pracy
  • Zakwaterowanie płatne 100€/tydz
  • Ubezpieczenie płatne 34 € brutto/tydzień
  • Dojazd do pracy autami służbowymi /rowerami elektrycznymi lub hulajnogami elektrycznymi+ dodatek za podróż
  • Elastyczność pracy-sam możesz ustalić swoje godziny pracy 7.00-19.00
  • Zakład zajmuje się projektowaniem i rozwojem produktów elektronicznych. Ponadto świadczą usługi dla producentów oryginalnego sprzętu(OEM)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660501166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres [email protected]

ZGODY WYMAGANE: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Regulamin portalu Jober.pl

werk team

? / 5
na podstawie 0 opinii

Kalisz, Polska
0048660501166
Osoba Kontaktowa
strona www:
werkteam.pl