dodano około rok temu

Malarz

Utrecht Holandia
Wyświetleń: 168Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 2 lata
MALARZ w Utrecht
Jobs4money Agencja Rekrutacyjna (KRAZ 21197) poszukuje pracowników na stanowisku Malarz – do malowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku
OBOWIĄZKI:
Malowanie, natryskiwanie, piaskowanie;
Konserwacja lakieru;
W razie potrzeby wykonanie drobnych napraw drewna;
Przeprowadzenie tymczasowych kontroli jakości;
Wykonanie końcowych kontroli.
WYMAGAMY
Minimum 2 lata doświadczenia w wszechstronnym malowaniu
Znajomości języka obcego do wyboru – angielski, niemiecki lub holenderski. Na poziomie min. B1
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (warunek konieczny)
Posiadanie VCA
OFERUJEMY
Wynagrodzenie w wysokości od 1950-2800 Eur za miesiąc netto
Pracę 40 godz tygodniowo
Darmowe zakwaterowanie
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV- [email protected] Z dopiskiem malarz Utrecht
Prosimy do emaila wkleić klauzulę Wyrażam zgodę dla jobs4money, na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, które udostępniam za pośrednictwem email. Zostałem poinformowany o polityce prywatności zawartej na stronie. https://jobs4money.pl/polityka-prywatnosci/ Niniejszym potwierdzam, iż, zapoznałem się z Polityką Prywatności i ją akceptuję
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

jobs4money Magdalena Gabrych

729479879
Osoba Kontaktowa
Magdalena Gabrych
strona www:
www.jobs4money.pl