Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano około rok temu

Konstruktor Robotyk → praca w Niemczech

Wyświetleń: 33Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia)
  • Pracę od 9.00 - 14.00, w piątki do 12.45
  • Różnorodność powierzonych zadań
  • Zapewnienie zakwaterowania
  • Szkolenie pracowników
Opis stanowiska

  • Praca w obsłudze konstrukcji 3D (Solid Works/Solid Edge)a
  • Konstruktywne uwzględnienie nieprawidłowości
  • Orientacja na rynku pracy w zakresie rozwoju produktu
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych wraz z klientami
  • Nadzorowanie terminowości realizacji zamówień

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie w zakresie inżynierii mechanicznej
  • Doświadczenie zawodowe w budowie konstrukcji (min.5 lat)
  • Doświadczenie w obsłudze konstrukcji 3D
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (min.B2)
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Regulamin portalu Jober.pl

, Polska
664 905 456
Osoba Kontaktowa
Sedulus
strona www:
www.sedulus.pl