dodano około rok temu

Cieśla szalunkowy

Nijmegen Holandia
Wyświetleń: 56Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 2 lata
Jobs4money Agencja Rekrutacyjna (KRAZ 21197) Niezawodny i znany holenderski dostawca wykwalifikowanych pracowników budowlanych poszukuje fachowców cieśli szalunkowych, którzy będą pracować przy budowie domów w Rotterdamie
Cieśli szalunkowych – doświadczonych w systemach PERI/DOKA
Obowiązki
-wykonywanie szalunków betonowych.
-umieszczenie gotowych elementów.
-prace montażowe.
Wymagania
-Doświadczenie w pracy na aplikowanym stanowisku min. 2 lata,
-komunikatywny język obcy (jeden do wyboru): angielski, niemiecki lub holenderski
-prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu
Oferujemy:
-pracę przez 40 godzin tygodniowo
-długotrwałe projekty budowlane
-cotygodniowe wynagrodzenie w wysokości 520€-580€ netto
-24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie;
-darmowe zakwaterowanie z Wifi
Nasi fachowcy chwalą sobie warunki pracy i atrakcyjne darmowe komfortowe zakwaterowania, standardy zgodne z prawem holenderskim;
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV- [email protected]
Z dopiskiem „cieśla szalunkowy"
Prosimy do emaila wkleić klauzulę
Wyrażam zgodę dla jobs4money, na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, które udostępniam za pośrednictwem email. Zostałem poinformowany o polityce prywatności zawartej na stronie. https://jobs4money.pl/polityka-prywatnosci/ Niniejszym potwierdzam, iż, zapoznałem się z Polityką Prywatności i ją akceptuje
Regulamin portalu Jober.pl

jobs4money Magdalena Gabrych

5.0 / 5
na podstawie 1 opinii

729479879
Osoba Kontaktowa
Magdalena Gabrych
strona www:
www.jobs4money.pl