Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano około rok temu

Przedstawiciel handlowy dla Agencji Pracy → Praca zdalna

Opole Polska
Wyświetleń: 99Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji na podstawie doświadczenia)
  • Umowę o dzieło, umowę zlecenie lub B2B
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczne godziny pracy
Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów dla agencji pracy
  • Poszukiwanie nowych firm dla pracowników z Ukrainy
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Realizacja własnych pomysłów

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i kreatywność
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Sprzedawca , Specjalista ds. sprzedaży, Specjalista ds. Obsługi Klienta, Doradca handlowy

Regulamin portalu Jober.pl

1.3 / 5
na podstawie 3 opinii

, Polska
664 905 456
Osoba Kontaktowa
Sedulus
strona www:
www.sedulus.pl