Piotr Kuźniak
dodano około rok temu

Specjalista ds. rekrutacji

Poznań Polska
Wyświetleń: 736Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

… Praca marzeń to taka, gdy robisz zawodowo to co lubisz. Gdy świetnie dogadujesz się z resztą zespołu, i masz poczucie, że szanujecie się nawzajem. Gdy - jeśli masz wątpliwości, to omawiacie je na forum. Gdy masz poczucie, że Twój głos ma znaczenie….

Stworzyliśmy takie miejsce pracy.

Cześć! Jesteśmy teamem pasjonatów od lat związanych z HR-em. Tworzymy razem agencję rekrutacyjną Forge&Frost HR Consulting, gdzie zajmujemy się rekrutacją specjalistów dla naszych Klientów z całej Polski.

Powoli toniemy pod natłokiem projektów – tak, tak rozwijamy się , i to prężnie! Poszukujemy kolejnej kreatywnej i pozytywnej osoby do naszego teamu

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Poznań/home office

Zadania:

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych,
  • tworzenie raportów ze spotkań z kandydatami i wysyłanie ich do klienta,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
  • przygotowywanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę oraz analiza napływających zgłoszeń.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość metody boolean search i X-ray mile widziana
  • samodzielność,
  • nastawienie na wysoką jakość usług,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferta:

  • praca w systemie 2:3 (2 dni zdalnie, 3 dni w biurze),
  • umowę o pracę lub B2B (wg Twoich preferencji),
  • dużej swobody w działaniu,
  • otwartości na Twoje pomysły,
  • solidnego feedbacku,
  • garści fachowej wiedzy,
  • kawy no limit w biurze oraz tego, że zawsze będziemy pamiętać o Twoich urodzinach – mamy naprawdę rodzinną atmosferę w pracy
Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

? / 5
na podstawie 0 opinii

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa