Fintjob - rekrutacje
Paweł Kubrak
dodano około rok temu

Murarz,

Antwerpia Belgia
15  EUR / h
Wyświetleń: 467Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma belgijska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MURARZ – Praca przy budowie bloków mieszkalnych

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku murarza
  • Wiedza w zakresie budownictwa/murarstwa
  • Język Angielski na komunikatywnym poziomie
  • Własne auto (1 auto na 4 os)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Murowanie z użyciem cegły licowej
  • Przygotowanie i nakładanie zaprawy
  • Szpachlowanie
  • Umieszczanie materiału izolacyjnego
  • Wykonywanie szalunków
  • Umieszczanie niezbędnych zabezpieczeń przeciwpowodziowych we właściwym miejscu

OFERUJEMY:

  • Belgijską umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • 15.00EUR netto/h
  • Zwrot kosztów paliwa za dojazd powyżej 30-40km 0.20-0.30EUR za km
  • Darmowe zakwaterowanie w pobliżu budowy
  • Minimum 50h tygodniowo z możliwością nadgodzin

Zachęcamy do aplikowania na stanowisko pracy w szybko rozwijającej sie firmie.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Rzeszów, Polska
536282973
Osoba Kontaktowa
strona www:
fintjob.eu