Piotr Kuźniak
dodano około rok temu

Starszy specjalista ds. zakupów

Mielec Polska
Wyświetleń: 411Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Dla naszego klienta - firmy, która od 20 lat działa w branży budowlanej, będąc największym recyklerem opakowań HDPE w Polsce, a także numerem 1 w Europie jako producent folii kubełkowej. poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Zakupów
Lokalizacja: Mielec

Stanowisko Starszego Specjalisty ds. Zakupów dotyczy przede wszystkim negocjacji w zakresie kupna maszyn, półproduktów, barwników, geotekstyliów oraz dostawców energii.

Zadania:

  • przygotowywanie kompletnych zapytań ofertowych w zakresie materiałów
  • analiza otrzymanych ofert pod kątem zgodności z wymaganiami technicznymi oraz założeniami budżetowymi
  • przygotowywanie zestawień ofert cenowych
  • udział w negocjacjach z potencjalnymi dostawcami i podwykonawcami
  • dbanie o dobre relacje z kontrahentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
  • zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (podstawa + premia)
  • opiekę medyczną Luxmed
  • ubezpieczenie grupowe Ergo Hestia
  • samodzielność w działaniu

Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa