dodano 11 miesięcy temu

Pracownik produkcji w piekarni

Doetinchem Holandia
330-380  EUR / tydzień
Wyświetleń: 1940Aplikacji: 7
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Opis stanowiska

Chcesz pracować w nowoczesnej firmie piekarniczej, w której uzyskasz całą przestrzeń do dalszego rozwoju swojej wiedzy piekarniczej i zawodowej? Chcielibyśmy Cię poznać!

  • praca z produktem według ustalonych receptur,

  • monitorowanie procesu wypieku iw razie potrzeby dokonywanie korekt w taki sposób, aby zagwarantować jakość i optymalny przebieg procesu produkcyjnego

  • opróżnianie pieców piekarniczych , sprawdzanie smaku, zapachu, koloru i kształtu produktu końcowego oraz wykańczanie pieczywa tradycyjnymi metodami

  • pakowanie pieczywa w foliowe opakowania

  • pakowanie pieczywa do skrzynek

  • praca przy wyrabianiu ciasta

  • praca na expedycji przy pakowaniu większych zamówień

  • druga sekcja pracowników to pracownicy sprzątający kuchnie, maszyny, łazienki (oddzielne stanowisko pracy)

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do przyuczenia

  • motywacja do pracy, samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • zdolności manualne potrzebne do wykonywania różnych prac produkcyjnych

  • odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej

  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę

Warunki pracy

  • praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli

  • grafik pracy ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem

  • praca w ciepłych warunkach i ładnym zapachu

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

  • zakwaterowanie €100.00 tygodniowo

  • ubezpieczenie €33.46 tygodniowo

  • zakwaterowanie w hotelach lub bungalach (pokoje max. 2 osobowe)

  • hotele i bungale posiadają bardzo wysoki standard

Wynagrodzenie

  • wynagrodzenie : €12.49 brutto/h ( €330 .00 - €380.00 netto/tydzień)

  • wynagrodzenie dla osób pracujących przy pieczeniu ciasta bezglutenowego +134%

Regulamin portalu Jober.pl

Agencja Pracy

Radom, Polska
+48502305580
Osoba Kontaktowa
Agnieszka