Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano 10 miesięcy temu

Mechatronik/Elektronik → Kontroler

Eching Niemcy
Wyświetleń: 52Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska

  • Aktualizacja sterowników w pojazdach
  • Technika pomiarowa (instalacja i uruchomienie)
  • Wykrywanie błędów i rozwiązywanie problemów
  • Przygotowanie pojazdu do testów
  • Wsparcie i rozbrojenie prototypów i pojazdów przedseryjnych
  • Montaż podzespołów w ramach elektryki samochodowej
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Szkolenie kierowców na Salzburgring

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie jako inżynier mechatronik/inżynier elektryk
    lub technik z doświadczeniem zawodowym
  • Doświadczenie z elektryką samochodową (okablowanie)
  • Praca przy użyciu narzędzi diagnostycznych, jednostek sterujących
  • Znajomość zagadnień technicznych
    w zakresie elektryki/mechaniki np. CAN, LIN, FlexRay
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego (B2/C1)
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę w renomowanej firmie samochodowej na Bawarii
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania przez firmę (odpłatnie)
  • Odpowiedzialne zadania
  • Spotkania firmowe
Regulamin portalu Jober.pl

Sedulus Sp. z o.o

1.3 / 5
na podstawie 3 opinii

, Polska
608554697
Osoba Kontaktowa
Sedulus sp. z o.o.
strona www:
www.sedulus.pl