DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 500-7 500 PLN/m-c
  • Firma: Foreign Personnel Service
  • Kontakt: Anna Hoza
  • Telefon: 728880754
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łowicz
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Technolog

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych. Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem się pracy na stanowisku:

TECHNOLOG DS. WDROŻEŃ

Lokalizacja: Łowicz

OPIS STANOWISKA

W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:

  • Organizacje i prowadzenie prac projektowych w zakresie nowych produktów lub technologii,
  • Pracę związane z rozwojem i wdrożeniem nowego wyrobu do produkcji,
  • Monitorowanie procesu produkcji wdrożonych produktów i ich modyfikacja w przypadku wystąpienia wad,
  • Bieżące sporządzanie dokumentacji technolgicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Ocena nowych surowców i ustalanie parametrów procesów technologicznych.

Zwrócimy uwagę na poniższe aspekty:

  • Wykształcenie wyższe - kierunek: technologia żywności,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość technologii żywności oraz procesów dotyczących opracowania nowych produktów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole.

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 5500zł do 7500zł/brutto miesięcznie,
  • Pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowisko,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

DANE KONTAKTOWE

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez przycisk "Aplikuj" lub na adres: [email protected]

Kontakt: 728 880 754