DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 28-29 PLN/h
  • Firma: Project Plus HR Sp. z o.o.
  • Kontakt: Olga
  • Telefon: 797 385 477
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łowyń
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Do głównych obowiązków należy przygotowanie form do zalewania (wklejanie form z taśmą klejącą), czyszczenie form do zalewania, polerowanie wanien i umywalek, pakowanie drobnych elementów, prace ręczne (skręcanie, wieszanie).

OBOWIĄZKI:

• Praca przy produkcji wyrobów ceramicznych (umywalki, brodziki i wanny);

• Prace instalacyjne;

• Prace porządkowe związane z działalnością zakładu.

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

• Umowa zlecenie z pełną wypłatą wynagrodzenia na konto bankowe;

• 8-godzinne zmiany (6-14; 14-22; 22-6);

• Praca od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w soboty);

• Stawka za pierwsze 3 miesiące wynosi 27,75 zł brutto

• Od 4 miesiąca pracy stawka 28,75 zł. brutto;

• Firma wydaje odzież roboczą (koszulka z krótkim rękawem)

• Praca w jednym z największych europejskich producentów wyrobów ceramicznych (umywalki, brodziki i wanny).

Dla obcokrajowców pomagamy również w formalnościach:

• Ubezpieczenie w ZUS;

• Wyrobienie numeru PESEL/NIP;

• Oświadczenie do otwarcia wizy, wojewódzkie zezwolenie na pracę, dokumenty do karty pobytu;

• Wsparcie w legalizacji, adaptacji, otwarciu konta, kwestiach zdrowotnych, przez cały okres zatrudnienia.

Komunikatywny polski jest pożądany!

Produkcja znajduje się:

Poznań-Zakrzewo (Bez nadgodzin!)

• Praca dla mężczyzn bez złych nawyków i chorób;

• Bezpłatny dojazd do pracy autobusem;

• Bezkosztowne zamieszkanie obok fabryki.

Łowyn (Międzychod) – 80 km od Poznania

• Praca dla mężczyzn, kobiet, par;

• Bez złych nawyków i chorób;

• Zmiany po 8 godzin (6-14; 14-22; 22-6), możliwość brania nadgodzin;

• Darmowe noclegi w prywatnym domu, 2-3 osoby w pokoju, 10 min pieszo do pracy, w pobliżu sklep.

Skontaktuj się z nami:
Denis  +48 731 713 079 (polski, rosyjski, ukraiński)
Olga +48 797 385 477 (polski, rosyjski, ukraiński)