DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-7 000 PLN/m-c
  • Firma: FG Energy
  • Kontakt: Wioletta
  • Telefon: 790220558
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Handlowiec - Łódź

3 000 - 7 000 zł/mies.
  • Pełny etat
  • Typ umowy: Umowa o pracę

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Handlowiec z doświadczeniem lub bez

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

·      Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami,

·      Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie,

·      Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center,

·      Podpisywanie oraz przygotowywanie umów,

·      Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki.

Wymagania:

·      Zapał do pracy i nastawienie na sukces,

·      Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,

·      Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·      Motywacja do realizowania celu,

·      czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·      Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł - 7000 zł netto ( zależy od doświadczenia ) + premia,

·      Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon,

·      Elastyczny grafik pracy,

·      Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe,

·      Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".