DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Erontrans Sp. z o.o
  • Kontakt: Rekrutacja
  • Telefon: 539 991 434
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca kat. C+E – kontenery codziennie w domu zmiany po 12 godzin pracy

Od 6.00-18.00 i 18.00 - 6.00

Tylko 2 miejsca

System naczepowy

Praca od zaraz

Zadzwoń do mnie pod nr 539 991 434

 Miejsce pracy: Łódź ul. Jędrzejowska 172

Zadania:

  • podstawienie pustego kontenera do ponownego załadunku , bez pojazdu pod rampę
  • odjazd z innym załadowanym  wcześniej kontenerem
  • praca wokół komina do 100 km
  • praca w systemie zmianowym (6:00-18:00; 18:00-6:00) tydzień na tydzień

Wymagamy od Ciebie:

  • doświadczenia na stanowisku kierowcy kat. C+E
  • aktualnych badań lekarskich oraz testów psychologicznych
  • aktualnego kursu na przewóz rzeczy
  • aktualnej karty kierowcy
  • chęci pracy w systemie zmianowym tydzień na tydzień
  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
  • samodzielności i uczciwości

Jesteśmy w stanie Ci zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • codzienne powroty do domu
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL