DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Salve Medica Sp. z o. o. Sp. K.
  • Kontakt: Dział Personalny
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kosmetolog

Salve Medica Centrum Medyczne to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

KOSMETOLOG (K/M)

Miejsce pracy: Łódź, ul. Szparagowa 10

Twój zakres obowiązków:

  • Badanie potrzeb pacjenta oraz ocena stanu skóry, poradnictwo;
  • Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii na twarz i ciało;
  • Obsługa specjalistycznej aparatury kosmetologicznej i wykonywanie zabiegów przy jej użyciu;
  • Wykonywanie masaży relaksacyjnych;
  • Sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i zastosowania;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek Kosmetologia lub pokrewne;
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego;
  • Znajomość branży beauty;
  • Posiadanie grupy własnych klientów;
  • Gotowość do współpracy na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i sprzedaży produktów;
  • Gotowość do pracy również w godzinach popołudniowych oraz w weekendy;

Mile widziane:

  • Znajomość języka obcego;

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia oferty dla klienta;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

Salve Medica Dermatologic to wyjątkowa klinika dermatologii, która powstała z prawdziwej pasji. To jedyne takie miejsce w Łodzi, które zapewnia kompleksową opiekę dermatologów, ale również chirurgów, alergologów, kosmetologów i psychologów. Doświadczenie i zaangażowanie całego zespołu oraz nowoczesny sprzęt umożliwiają nam indywidualne podejście do problemu każdego Pacjenta.