DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Profais Centrum Usług Księgowych
  • Kontakt: Joanna Woźnica Lenarczyk
  • Telefon: 426518944
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

Profais Centrum Usług Księgowych

Poszukujemy kandydata do pracy w biurze rachunkowym w Łodzi.

Profais Centrum Usług Księgowych jest firmą świadcząca usługi w zakresie kompleksowej, profesjonalnej obsługi księgowej oraz kadrowo płacowej dla firm polskich i zagranicznych. Dostarczamy usługi dostosowane do indywidualnych, nawet niestandardowych potrzeb klienta w sposób tradycyjny oraz obsługę typu online opartą na zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych. Umożliwiamy klientom dostęp do swoich dokumentów w sieci oraz danych finansowych. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim, a wśród naszych klientów znajdują się zarówno małe firmy jednoosobowe, firmy usługowe duże i małe, jak i duże zakłady produkcyjne. Obsługujemy firmy z różnych dziedzin gospodarki zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rejestrów VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, ewidencji środków trwałych, praca z klientem,  sprawozdań GUS, raportów dla klienta, pism do urzędów, itp.

§  znajomość i doświadczenie w pracy z KPiR

§  dyspozycyjność

§  dobra znajomość prawa podatkowego

§  mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

§  mile widziana znajomość zagadnień ZUS, kadr i płac

§  dobra znajomość Microsoft Office i obsługi komputera

§  skrupulatność, dokładność, samodzielność, umiejętność realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów

Oferujemy:

§  pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

§  elastyczne godziny pracy,

§  miłą atmosferę,

§  coroczne szkolenia aktualizujące wiedzę podatkową,

§  możliwość poszerzania umiejętności i wiedzy z różnych zakresów księgowości i prawa podatkowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, List motywacyjny) na adres [email protected]

Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Centrum Usług Księgowych Profais."