DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HSS Work
  • Kontakt: Sandra
  • Telefon: 501513890
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Obecnie dla naszego klienta, zajmującego się produkcją podzespołów do sprzętów gospodarstwa domowego, poszukujemy osób na stanowisko pracownika transportu wewnętrznego (operator wózka widłowego)

Numer certyfikatu: 22915

Miejsce pracy: ul. Lodowa, Łódź (Widzew) LUB ul. Langiewicza, Konstantynów Łódzki

Zakres obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego lub ciągnikowego

- Przygotowywanie dostaw (rozładunek/załadunek towarów)

- Dostarczenie komponentów z magazynu na dział produkcji

- Rozładunek i załadunek ręczny (praca fizyczna)

Wymagania:

- Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – WARUNEK KONIECZNY

- Sumienność oraz dokładność w wykonywanych pracach

- Chęć nawiązania dłuższej współpracy

- Gotowość do pracy w systemie równoważnym 3 dni pracy – 3 dni wolnego LUB 3 zmiany

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

Tel. kontaktowy 501 513 890

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem JOBER lub zapraszamy osobiście do biura HSS WORK:

Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3

Prosimy o dopisanie w CV:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK SP. Z O.O. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK SP. Z O.O."