DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: A&A
  • Kontakt: Izabela Szymańska
  • Telefon: 574 900 431
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

A&A Holding to prężnie działająca firma z bogatym doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zarządzania oraz wynajmu nieruchomości.

Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w centralnej Polsce. W zasobach A&A Holding znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych, w tym obiekty biurowe, nowoczesne biuro coworkingowe w samym centrum Łodzi, centrum handlowe w Pabianicach oraz przestrzenie magazynowo - produkcyjne.

W związku z nowymi inwestycjami oraz dynamicznym rozwojem firmy szukamy do Działu Gospodarczego osoby na stanowisko:

                                                                         Pracownik gospodarczy

Zakres obowiązków:

- wykonywanie prostych prac naprawczych oraz usuwanie usterek

- dbanie o czystość na terenie nieruchomości oraz wokół ( koszenie trawników, odśnieżanie miejsc parkingowych)

- dbanie o powierzony sprzęt

- pozostałe czynności gospodarczo-rzemieślnicze

Wymagania:

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku

-dyspozycyjność

-sumienność

-dokładność

Mile widziane:

umiejętności „ złotej rączki”

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- pakiet benefitów pracowniczych grupy A&A