DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 3S Group OZE
  • Kontakt: Anna Sikora
  • Telefon: 730260193
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Obsługa klienta
3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy jako:

Partner Biznesowy

Jeżeli szukasz pracy z dużymi prowizjami, masz podejście biznesowe, pomysł na sprzedaż własną lub chcesz zmienić branżę, to oferta dla Ciebie.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które chcą łączyć swój biznes z naszym.

Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie Klientów
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i urządzeń OZE
  • Negocjowanie warunków i podpisywanie umów
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem
Poszukiwane kompetencje
  • Umiejętności sprzedażowych, przedsiębiorczości
  • 100% zaangażowania we własny biznes i chęć zarabiania dużych pieniędzy
  • Wysokiej motywacji w realizacji zadań i determinacji w osiągnięciu założonych celów
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
Oferujemy
  • Możliwość sprzedaży sprawdzonych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki we współpracy z jednym z liderów branży OZE
  • Know-how i eksperckie szkolenia - branża, produkty, procedury, obsługa klienta
  • Brak wkładu własnego i ryzyka
  • Solidną markę i branding: materiały wizerunkowe, reklamowe.
  • Pracę w zgranym zespole, oraz wsparcie Managera
  • Kompleksowe szkolenie wstępne: techniczne i sprzedażowe
  • Wysokie zarobki - Atrakcyjny system prowizyjny najlepszy w branży
  • Nowoczesne narzędzia pracy