DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 600-4 200 PLN/m-c
  • Firma: HSS Work
  • Kontakt: Sandra
  • Telefon: 501513890
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
HSS WORK Sp. z o.o. (22915) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży systemów okiennych, poszukujemy osób na stanowisko pomocnika operatora.

Lokalizacja - Rzgów, ul. Rudzka (dobry dojazd z Widzewa i Górnej, liniami autobusów 50 oraz 56)
(Górna - przystanek Rondo Lotników Lwowskich - bezpośredni dojazd pod zakład autobusem linii 50)
(Widzew - przystanek Przybyszewskiego/ Plac Reymonta - bezpośredni dojazd pod zakład autobusem linii 50)

OPIS STANOWISKA:
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie profili do kontenerów
  • wizualna kontrola jakości wytłoczonych profili
  • dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi

NASZE WYMAGANIA:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygad
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęć nawiązania stałej współpracy

CO OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
(wynagrodzenie podstawowe 19zł brutto/h, premia frekwencyjna do 400zł brutto, dodatek za pracę w godzinach nocnych, dodatek za pracę w weekendy: +60%)
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • dogodną lokalizację
  • możliwość szybkiego przejścia i zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
  • praca od zaraz - ekspresowe zatrudnienie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub zapraszamy osobiście do biura oddziałowego HSS Work:
Łódź, ul. Piotrkowska 270, pok. 318, piętro 3, tel. kontaktowy 501 513 890