DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: InServ
  • Kontakt: Natasza
  • Telefon: 578722922
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Szpachlarz
Praca od zaraz - Niemcy - 14-16€/h netto!

Wymagamy:

-auto na wyjazd
-znajomość j. niemieckiego - komunikatywny
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:
  • atrakcyjna stawka  14-16€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • terminowe wypłaty
  • zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • zaliczki w pierwszym miesiącu do 900 euro!
  • ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • praca od zaraz
  • gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika 220 euro
  • długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • stałe wsparcie polskiego koordynatora
  • Specjalny BONUS za stałą współpracę - 150 Euro na TYGODNIOWY URLOP!
Twoje zadania:
  • montaż płyt G/K na ścianach i sufitach
  • szpachlowanie
  • prace porządkowe

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 577-511-922 w godzinach 08:00-18:00

In-Serv Team Sp. z o.o.