DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Trenkwalder
  • Kontakt: Kinga Kaźmierczak
  • Telefon: 608540441
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Lakiernik

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie, oklejanie,
  • matowanie podkładu oraz oklejanie przed malowaniem,
  • malowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny).

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika,
  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane kierunkowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • rozbudowany system premiowy,
  • bogaty pakiet socjalny (bonus wakacyjny, Pracowniczy Program Emerytalny),
  • dofinansowanie do posiłków („posiłek za 1 zł” ),
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • pracę w nowo otwartej lakierni (nowoczesne technologie i narzędzia do pracy),
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Kontakt:

Kinga Kaźmierczak

[email protected]

te. 608 540 441