DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Foreign Personnel Service
  • Kontakt: Anna Hoza
  • Telefon: 728880754
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych. Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

KOGO SZUKAMY:

MECHANIK w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

OPIS STANOWISKA

Zadania i obowiązki:

  • Udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn, terminowa realizacja zleceń,
  • Usuwanie awarii, przeglądy i konserwacje, aktywna współpraca z innymi działami, nadzór nad zapewnieniem bezpiecznych warunków pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość obsługi komputera MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie we wdrażaniu technik TPM,
  • uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, dopasowane do doświadczenia i kwalifikacji + premia za wyniki w pracy,
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, konkursy i prezenty dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie choinkowe, wyprawki szkolne dla dzieci
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez Pracodawcę,
  • Wsparcie ze strony profesjonalistów i doświadczonych mechaników,
  • Pracę w miłej i rodzinnej atmosferze.

DANE KONTAKTOWE

Więcej informacji pod numerem: 728-880-754 / 578-255-550

CV: [email protected]