DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 490-6 000 PLN/m-c
  • Firma: Metalwit Łukasz Nadolski
  • Kontakt: Metalwit Łukasz Nadolski
  • Telefon: 666374452
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Białe Błota
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Firma Metalwit powstała w 1996 roku. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży elementów złącznych oraz produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC. Atutem firmy jest posiadanie w jednym miejscu produktów znormalizowanych oraz detali wykonywanych na zamówienie.

W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową parku maszynowego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC (do przyuczenia)

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyny CNC (uruchomienie cyklu produkcyjnego, kontrola wymiarów detali, pomoc przy uzbrajaniu maszyny).

• Wypełnianie kart pracy.

• Wprowadzanie ilości wykonanych elementów do systemu.

• Dbanie o czystość, porządek miejsca pracy.

• Przestrzeganie dyscypliny pracy, przepisów Kodeksu Pracy, P-poż., BHP.

• Zgłaszanie awarii, braków przełożonemu.

• Wykonanie poleceń przełożonego.

Wymagania:

• Sumienne oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań.

• Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

• Chęć przystąpienia do pracy II-zmianowej lub III-zmianowej.

• Wykształcenie: zawodowe lub średnie-techniczne.

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku, a chciałbyś pracować jako operator maszyny CNC? Nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy.

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia.

• Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.metalwit.pl.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”