DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 3 800-6 000 PLN/m-c
  • Firma: DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP. K.
  • Kontakt: Paulina Dolatowska
  • Telefon: +48537499007
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Logistyk

Młodszy specjalista ds. transportu i logistyki

Zakres obowiązków:

  1. Opieka nad dedykowanym portfelem  Klientów
  2. Budowanie długofalowych, partnerskich relacji w kontaktach z Klientem
  3. Organizacja i bieżąca obsługa zleceń transportowych w przewozach krajowych, międzynarodowych
  4. Praca na giełdach transportowych

        Wymagania:

  1. Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
  2. Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  3. Bardzo dobra organizacja pracy;
  4. Umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki;
  5. Operatywność, samodzielność i energiczność w działaniu, sumienność;

Oferujemy:

  1. Konkurencyjne wynagrodzenie
  2. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  3. System benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe z opieką medyczna
  4. Dobrą atmosferę pracy
  5. Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania
  6. Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika
  7. Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji
  8. Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  9. Możliwość rozwoju i nauki nowych technologii